*alt_site_homepage_image*
lt
en

Naujienos

RSS

Lietuviai dalyvavo tarptautiniame JAV kariuomenės Briuselio įgulos krepšinio turnyre

2007m Kovo28d  Briuselio Amerikos mokyklos sporto komplekse baigėsi tarptautinis JAV kariuomenės Briuselio įgulos krepšinio turnyras (angl. US Army Garrison Brussels Intramural Basketball Tournament 2007). Lietuvos komanda jame iškovojo trečiąją vietą. Iš viso turnyre dalyvavo septynios komandos: keturios amerikiečių komandos, graikų, ispanų ir lietuvių. Lietuvai atstovavo Lietuvos karinio atstovo prie NATO ir ES komanda, kurioje žaidė atstovybių prie NATO ir ES darbuotojai. Rungtynės vyko pagal amerikiečių krepšinio federacijos taisykles. Šių metų turnyre Lietuvos komanda nusileido JAV komandoms. Pirmą kartą tokiame turnyre lietuviai dalyvavo praėjusias metais. Tąkart Lietuvos komanda iškovojo 4-ą vietą. Daugiau: http://www.brussels.army.mil/usag_bb07/schedule.htm   

2007m Kovo28d  Briuselio Amerikos mokyklos sporto komplekse baigėsi tarptautinis JAV kariuomenės Briuselio įgulos krepšinio turnyras (angl. US Army Garrison Brussels Intramural Basketball Tournament 2007).

Lietuvos komanda jame iškovojo trečiąją vietą. Iš viso turnyre dalyvavo septynios komandos: keturios amerikiečių komandos, graikų, ispanų ir lietuvių. Lietuvai atstovavo Lietuvos karinio atstovo prie NATO ir ES komanda, kurioje žaidė atstovybių prie NATO ir ES darbuotojai. Rungtynės vyko pagal amerikiečių krepšinio federacijos taisykles.

Šių metų turnyre Lietuvos komanda nusileido JAV komandoms. Pirmą kartą tokiame turnyre lietuviai dalyvavo praėjusias metais. Tąkart Lietuvos komanda iškovojo 4-ą vietą.

Daugiau: http://www.brussels.army.mil/usag_bb07/schedule.htm