Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS NUOLATINĖ ATSTOVYBĖ PRIE ŠIAURĖS ATLANTO SUTARTIES ORGANIZACIJOS

Adresas: NG Building, NATO HQ, Boulevard Leopold III, 1110 Brussels, BELGIUM

plačiau »

Tel. +32 2 707 28 49; for media: Marijus Neliupšis, tel. +32 497 052643, [email protected]
Faksas +32 2 707 28 50
El. paštas

Briuselyje atidaryta A. Morozovo fotografijų paroda "Karas"

Sukurta 2016.07.15 / Atnaujinta 2016.07.15 13:11
  Briuselyje atidaryta A. Morozovo fotografijų paroda "Karas"

  Lietuvos nuolatinės atstovybės NATO ir Europos Sąjungoje liepos 13 dieną atidarė fotografo Artūro Morozovo nuotraukų parodą “Viyna” (Karas). Susirinkusiems svečiams Lietuvos nuolatinė atstovė ES ambasadorė Jovita Neliupšienė kalbėjo apie tai, kad Ukrainos žmonės Maidane pasirinko europines vertybes ir kovoja už jas iki šiol, nes laisvė ir demokratija nėra duotybė.

  Ukrainos ambasadorius Belgijoje Mykola Točyckis priminė apie šiandien tebesitęsiantį karinį konfliktą tarp Rusijos ir Ukrainos. Jis dėkojo Lietuvai už paramą ir už tai, kad Krymo okupacijos nepripažinimas nedingsta iš Europinės darbotvarkės.

  Nuotraukų autorius – jaunas Lietuvos spaudos fotografas ir karo reporteris Artūras Morozovas, savo fotografijose įamžinęs pastarųjų dviejų metų įvykius Ukrainoje, pradedant masiniais protestais Kijevo Maidano Nepriklausomybės aikštėje iki karo Donbaso regione, pasidalino savo patyrimu karo zonoje, apkasuose, lankydamas kareivius abiejose kovojančių pusėse.

  „Tai, kad ši paroda vyksta Briuselyje, yra labai svarbu ir simboliška. Ukrainos kova už laisvę ir europines vertybes mums primena, kad neturime likti abejingi. Ukrainos  karas yra arčiau nei mums atrodo“, sakė  A.Morozovas.

  Naujienlaiškio prenumerata