Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »
D. Matulionio kredenciniai.jpg

Balandžio 24 d. Lietuvos Respublikos nuolatinis atstovas prie NATO ambasadorius Deividas Matulionis įteikė skiriamuosius raštus NATO generaliniam sekretoriui Jens Stoltenberg.

NATO ir tarptautinis saugumas » Užsienio politika ir diplomatija »
20200203_123826.jpg

Vasario 3 d. Lietuvos Respublikos nuolatiniam atstovui prie NATO ambasadoriui Vytautui Leškevičiui už indėlį stiprinant Lietuvos ir Lenkijos bendradarbiavimą saugumo ir gynybos srityje įteiktas Lenkijos Respublikos apdovanojimas „Bene Merito“.

NATO ir tarptautinis saugumas » Užsienio politika ir diplomatija »
dsc_6656.jpg

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda NATO vadovų susitikime Londone didžiausia NATO grėsme įvardijo agresyvius Rusijos veiksmus.

NATO ir tarptautinis saugumas »
dsc_6818.jpg

Rugsėjo 4 d. lankydamasis Briuselyje Prezidentas Gitanas Nausėda susitiko su NATO Generaliniu Sekretoriumi Jensu Stoltenbergu, su kuriuo aptarė Baltijos regiono saugumo situaciją ir iššūkius, tarptautinio saugumo ir gynybos klausimus. Valstybės vadovas informavo NATO Generalinį Sekretorių apie Lietuvos planus ir toliau didinti šalies gynybai skiriamas lėšas.

NATO ir tarptautinis saugumas » Užsienio politika ir diplomatija »
DSC08301 (2).JPG

Rugpjūčio 23 d. NATO būstinėje (Briuselis, Belgijos Karalystė) surengtas Baltijos kelio 30-ųjų metinių minėjimas, į kurį susirinko Estijos, Latvijos ir Lietuvos atstovybių darbuotojai su šeimos nariais, taip pat lietuviai, latviai ir estai, dirbantys NATO tarptautiniame civiliniame ir kariniame sekretoriate.

NATO ir tarptautinis saugumas » Istorinė, kultūros diplomatija »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata