Temos Žymėti visus

Skelbimai Spausdinti RSS

Atranka į Europos Komisijos konferencijų operatorių pareigas

Sukurta 2019.11.25 / Atnaujinta 2020.01.14 10:50

Pranešimas apie konkursą

Ar esate patyręs garso ir vaizdo įrangos operatorius? Ar gebate greitai reaguoti į kintančias aplinkybes ir imtis iniciatyvos? Ar su kolegomis bendraujate konstruktyviai ir pasižymite gebėjimu veiksmingai spręsti problemas? Europos Komisija ieško konferencijų operatorių, kuriuos galėtų įdarbinti (sekretorių ir raštinės darbuotojų pareigų grupės darbuotojais). 

Konferencijų operatoriai yra atsakingi už techninės garso ir vaizdo įrangos, esančios multimedijos ir (arba) garso ir vaizdo arba konferencijų įrenginiuose, naudojimą ir su garso ir vaizdo bei kompiuterine įranga susijusios pirminės techninės pagalbos teikimą. Eidami savo pareigas jie turi įrašyti diskusijas skaitmeniniu formatu, kasdien vykdyti konferencijų salės įrenginių garso ir vaizdo įrangos patikrą ir atrinkti posėdžių ir renginių, kuriuose naudojamos kelios vaizdo kameros, vaizdus. Operatoriai turėtų gebėti susidoroti su dažnai dideliu darbo krūviu dirbdami tiek savarankiškai, tiek komandoje.

Įsidarbinęs ES institucijoje ar agentūroje, įsiliesite į specialistų bendruomenę ir turėsite daugybę mokymosi, įgūdžių gerinimo ir karjeros galimybių. Pagarba kultūrų įvairovei ir lygių galimybių skatinimas yra pamatiniai ES principai, todėl Europos personalo atrankos tarnyba stengiasi visiems kandidatams suteikti vienodas galimybes ir sąlygas. Daugiau informacijos apie mūsų lygių galimybių politiką ir apie tai, kaip pateikti prašymą sudaryti specialias sąlygas per atrankos testus, galima rasti mūsų specialiame puslapyje.

Nepraleiskite šios puikios darbo galimybės – paraiškos priimamos nuo lapkričio 7 d.

 

Reikalavimai kandidatams

Kandidatai turi būti ES piliečiai ir mokėti bent dvi oficialiąsias ES kalbas, iš kurių viena turi būti anglų arba prancūzų kalba.

Be to, paraišką teikiantis asmuo privalo turėti bent vienų metų aukštesnįjį arba aukštąjį išsilavinimą, po kurio įgyta bent ketverių metų profesinė patirtis, tiesiogiai susijusi su pareigų pobūdžiu, arba teisę siekti aukštesniojo arba aukštojo išsilavinimo suteikiančiu diplomu patvirtintą vidurinį išsilavinimą, po kurio įgyta bent šešerių metų profesinė patirtis, tiesiogiai susijusi su pareigų pobūdžiu. Paraiškas taip pat gali teikti asmenys, kurių su pareigų pobūdžiu susijęs profesinis mokymas truko bent vienus metus, ir po jo įgyta bent šešerių metų profesinė patirtis, tiesiogiai susijusi su pareigų pobūdžiu. 

Išsami informacija apie reikalavimus pateikiama 2019 m. lapkričio 7 d. paskelbtame pranešime apie konkursą.

 

Susiję skelbimai Visi skelbimai »