Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Lietuva atidarė garbės konsulatą Šymkente

Sukurta 2018.01.29 / Atnaujinta 2018.01.29 11:07
  Lietuva atidarė garbės konsulatą Šymkente

  Sausio 26 dieną Šymkente buvo atidarytas Lietuvos garbės konsulatas, kuriam vadovauja Garbės konsulas Mamadiyar Kadyrbekov. Tai jau septintas Lietuvos garbės konsulatas Kazachstane.

  Atidarymo iškilmėse dalyvavo Lietuvos ambasadorius Kazachstane Vytautas Naudužas, laikinai Generalinio konsulo Almatoje pareigas einantis Valdas Burneika, Pietų Kazachstano srities akimas (gubernatorius) Žanseit Tuimebajev, miesto vadovas Nurlan Sauranbajev.

  Ambasadorius V. Naudužas susirinkusiems pažymėjo, kad garbės konsulato atidarymas  Šymkente –trečiame  pagal gyventojų skaičių Kazachstano mieste su išvystyta metalo apdirbimo, lengvąja ir maisto pramone – leis dar labiau suintensyvinti dvišalius ekonominius ir kultūrinius ryšius.

  Šiais metais planuojamas  dar vieno Lietuvos garbės konsulato Kazachstane atidarymas.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  GK Almatoje1.jpg

  Vasario 7 dieną Almatoje buvo atidarytas Lietuvos garbės konsulatas, kuriam vadovauja Garbės konsulas Almatbek Mykhanov. Tai jau aštuntasis Lietuvos garbės konsulatas Kazachstane.

  Atstovybių naujienos »
  EK delegacija EXPO.jpg

  Liepos 23 dieną Lietuvos paviljoną EXPO parodoje Astanoje aplankė Europos Komisijos delegacija.

  Atstovybių naujienos »

  Šiandien Lietuvos paviljoną EXPO parodoje Astanoje (Kazachstanas) lankė aukšto rango Japonijos atstovai.

  Atstovybių naujienos »
  su vcm.JPG

  Lietuvos užsienio reikalų viceministras Darius Skusevičius birželio 22 dieną Astanoje susitiko su Kazachstano užsienio reikalų viceministru Romanu Vasilenko. Viceministrai aptarė politinį ir ekonominį bendradarbiavimą, dvišalių santykių perspektyvas transporto srityje, taip pat Kazachstano ir Europos Sąjungos bendradarbiavimą.

  Dvišaliai santykiai »

  Šiandien iškilmingai atidarytas Lietuvos garbės konsulatas Oskemeno (Ust Kamenogorsko) mieste visai Rytų Kazachstano sričiai. Lietuvos garbės konsulatui vadovaus gerai žinomas verslininkas Gainuras Toktarovas.

  Atstovybių naujienos »
  _MG_7260.jpg

  Užsienio reikalų viceministras Darius Skusevičius vasario 24 dieną susitiko su Kazachstano ambasadoriumi Lietuvoje Bauržanu Muchamedžanovu ir aptarė politinį ir ekonominį bendradarbiavimą, dvišalių santykių perspektyvas, taip pat Kazachstano ir Europos Sąjungos bendradarbiavimą.

  Dvišaliai santykiai »

  Naujienlaiškio prenumerata